Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Viko Karre Serisi

VİKO, sunduğu her çözümde daha konforlu ve ileri teknolojiyle kalitesi yükseltilmiş yaşamları hedefliyor. Proje ve dekorasyonların gerekliliklerine daha fazla insan odaklı ve zengin seçeneklere sahip serilerle yanıt veriyor.

Karre, ön plana çıkmayı başarabilen oldukça özel bir seri… Yeri geliyor dekorasyonlardaki büyük bir boşluğu kapatıyor, yeri geliyor ufak bir dokunuşla yaşam alanlarının tüm görüntüsünü değiştiriyor. Tasarım, teknoloji ve kalite Karre’de herkes için mutluluğa dönüşüyor.

Yaşam alanlarının güzelliğini tek bir dokunuşla tamamlayan Karre, keskin hatlı minimalist tasarımıyla şıklığı hayatın bir parçası yapıyor.

Beyaz ve krem renk seçenekleriyle Karre anahtar ve priz serisi, ikili, üçlü, dörtlü, beşli, altılı yatay ve dikey çerçeveleriyle farklı kullanım alanları için alternatif çözümler sunuyor.

Keskin hatları, modern formu, yalın fakat çekici duruşuyla Karre, abartısız güzelliği beyaz ve krem renk alternatifleriyle yeniden tanımlıyor. Stil sahibi mekanların anahtarı olan Karre, anahtardan prize ve termostat seçeneklerine kadar uzanan geniş ürün gamıyla güçlü tasarımını her noktaya taşıyor.

Yeni mekanizma

Yeni mekanizma üst seviyede güvenlik için tasarlandı. Kolay montaj özelliği, duvar uygunsuzluklarını örten yapısı ve sadeliğiyle beklenilenden çok daha fazlasını sunuyor.

Tespit parçasız yeni sistem

Altlık taşıyıcıya eklenen tırnaklar sayesinde çerçevenin mekanizmaya montajı, tespit parçasına gerek duymadan, çok daha kolay yapılmaktadır.

Montaj sonrası önden faz kontrolü

Daha fazla güvenlik ve rahatlık için montaj sonrası faz kontrolü kontrol kalemiyle önden yapılabilmektedir.