tosbigo.com

Biz kimiz?

BT Mobil’in temelleri 2000’li yılların başında  atılmaya başlanmıştır. Cep telefonu ve aksesuar sektöründe dünya markalarını bünyesinde toplayan, Türkiye’nin satış organizasyonlarından biridir. Şarj aletleri, data kabloları, hoparlör çeşitleri, kulaklıklar, bilgisayar çevre birimleri ve yapı malzemeleri pazarında yurt içi ve yurt dışına doğrudan veya dolaylı yaygın satış hizmet vermektedir.

Misyonumuz;

E-ticaret sektöründe müşterilerimize ve bayilerimize yenilikçi hizmetler sunarak sektörün yeniden şekillendirilmesine öncülük etmek.

Değerlerimiz;

Yasalara ve etik değerlere bağlılık.

İş ve işçi sağlığı, çevre duyarlılığı.

İş ortaklarımız ve tüm çalışanlarımız için kazasız ve güvenli bir iş ortamı yaratmak öncelikli hedefimizdir.

Topluma saygılı bir kuruluş olarak amacımız çevre sağlığını ve doğal kaynakları korumaktır.

Vizyonumuz;

E Ticaret sektöründe Türkiye’de lider konumda olmak.

Fiyat politikamız ve hizmet kalitemiz ile siz değerli müşterilerimize daima iyi fiyata, kaliteli ürün satmak için çalışıyoruz.

MÜŞTERİ ODAKLILIK;

Hedefimiz, müşterilerimizin başarılarını desteklemek için problemlerine sadece doğru ve kalıcı çözümler bulmak değil, aynı zamanda onların yenilikçi ve güvenilir iş ortağı olmak.

SONUÇ ODAKLILIK;

BT Mobil çalışanları olarak biz ; sonuç odaklı çalışan ve hedeflerini sürekli yerine getirmeyi şart kabul eden bir firmayız.

İŞ BİRLİĞİ & DAYANIŞMA KÜLTÜRÜ , AÇIK FİKİRLİLİK;

Beraber çalıştığımız ortaklarımızın, müşterilerimizin daima yanlarında olmak isteklerini harfiyen yerine getirmek ve gelişen dünya pazarında kendilerini her türlü fikir ve yaratım ile bilgilendirmek.

STRATEJİK ÖNCELİKLERİMİZ;

Müşteri memnuniyeti

Çözüm ortaklığı

Güven dolu ve anlayışlı küresel yaşam